OFERTA

/offer

Jesteśmy butikową pracownią tworzoną przez pasjonatów architektury wnętrz. Poświęcimy Ci cały nasz czas i uwagę, aby zaprojektować Twoje wymarzone wnętrze i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez projektowy tor przeszkód. Zobacz w czym się specjalizujemy i jak możemy Ci pomóc w realizacji marzeń.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ PRYWATNYCH

/residential interiors

Specjalizujemy się w projektowaniu prywatnych wnętrz nie bez powodu - nie ma miejsca ważniejszego, bardziej intymnego i wyjątkowego niż dom. Za każdym razem kiedy Klienci wpuszczają nas do swojego życia i powierzają zadanie współtworzenia własnej przestrzeni - czujemy się  wyróżnieni ale także odpowiedzialni za przeprowadzenie ich bezpiecznie przez meandry projektowania.
Specjalizujemy się w kamienicach i wnętrzach eklektycznych - miejsach z duszą, nieszablonowych, wymagających i wyjątkowych - takich, jak nasi Klienci!

WNĘTRZA KOMERCYJNE

/commercial interiors

Wiemy jak wprowadzić luksusową i pełną przytulności atmosferę nawet do miejsc z założenia neutralnych i pozbawionych indywidualnego charakteru.
Wnętrza komercyjne, takie jak hotele, biura, gabinety lekarskie czy salony kosmetyczne, to dla nas wyzwanie oraz przestrzeń do realizacji niesztampowych pomysłów na aranżację.

PROJEKTY POD KLUCZ

/turnkey projects

Wiemy, że często klienci nie mają czasu albo możliwości nadzoru nad projektem. W takich sytuacjach warto zastanowić się nad wyborem realizacji “pod klucz”. Jest to kompleksowe rozwiązanie, całkowicie odciążające klienta. My zajmujemy sie wszystkim a na koniec przekazujemy Wam klucze do Waszego wymarzonego wnętrza.


KONSULTACJE

/consultations

Zakup nieruchomości to niezwykle ważna decyzja, której nie powinno się podejmować impulsywnie, bez uprzedniego sprawdzenia możliwości aranżacji przestrzeni czy choćby poznania słabych stron wnętrza. My w tych tematach czujemy sie jak ryba w wodzie i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.
Doradzamy na każdym etapie wyboru, projektowania i realizacji wnętrz. Oferujemy również pomoc w zakupach, a także podpowiadamy jak urządzić dowolne pomieszczenie pod konkretne potrzeby - na przykład pokój dziecka.