Kim jesteśmy?


Od początku pracy zawodowej decyzje podejmowałam zgodnie z bliską mi filozofią, która przedkłada jakość pracy nad jej ilość. Dlatego też współpracuję z niewielkim, ale zaangażowanym zespołem, co daje mi komfort osobistego uczestnictwa w każdym projekcie, przy jednoczesnym utrzymaniu butikowego charakteru działalności. Jesteśmy nastawieni na słuchanie, dociekanie sedna potrzeb, nadawanie wizji realnego kształtu i pozostawianie śladu energii Klienta we wnętrzach i elementach wystroju, którymi będzie się na co dzień otaczał. Chcesz zobaczyć nas w akcji? Zapraszamy do kontaktu!

Hanna Pietras

właścicielka pracowni


W czym się specjalizujemy?


Projektowanie wnętrz prywatnych

Specjalizujemy się w projektowaniu prywatnych wnętrz nie bez powodu - to praca, która łączy artyzm z precyzją, swobodę wyrazu z funkcjonalnością, rozmach z dokładnym podążaniem za wytycznymi w proporcjach, które określone są indywidualnymi potrzebami Klienta. Nie ma miejsca ważniejszego, bardziej intymnego i wyjątkowego niż dom. Za każdym razem czujemy się tak samo wyróżnieni, kiedy Klienci wpuszczają nas do swojego życia i powierzają zadanie współtworzenia własnej przestrzeni, prywatnego azylu, miejsca w którym czują się dobrze.
Specjalizujemy się w projektach butikowych - nieszablonowych, wymagających i wyjątkowych, takich, jak nasi Klienci!

Projektowanie wnętrz komercyjnych

Chętnie podejmujemy wyzwania zawodowe, dlatego z radością realizujemy projekty wnętrz usługowych, hoteli, biur, restauracji czy gabinetów lekarskich. Znamy sposoby, by wprowadzić przytulną atmosferę nawet do miejsc z założenia neutralnych i pozbawionych indywidualnego charakteru. Sprawdź nas!Konsultacje

Zakup nieruchomości to niezwykle ważna decyzja, której nie można podejmować impulsywnie, z nikłą lub zerową wiedzą w zakresie możliwości dotyczących prac remontowych lub późniejszej aranżacji przestrzeni. My znamy się na branży jak nikt i chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą! Doradzamy na każdym etapie wyboru, projektowania i realizacji wnętrz. Oferujemy również pomoc w zakupach, a także podpowiadamy jak urządzić dowolne pomieszczenie pod konkretne potrzeby - na przykład pokój dziecka.


Homestaging

Każda przestrzeń ma swój potencjał, który tylko czeka, żeby go wydobyć. Wprawne oko specjalisty potrafi od razu go dostrzec, zaś on sam może zaproponować szereg rozwiązań, które w prosty sposób podkreślą urodę wnętrza, zwykle podnosząc jego wartość rynkową. Jeśli myślisz o wynajmie lub sprzedaży swojego mieszkania, dobrze trafiłeś! Homestaging to jedna z naszych specjalności!
Kariera


Uważasz, że wspólnie możemy tworzyć jeszcze lepsze projekty? Prześlij nam swoje portfolio oraz krótką informację o sobie i swoich motywacjach na adres e-mail ︎ rekrutacja@hannapietras.com